Steel Sigorta ve Reasürans Brokerliği

HASAR YÖNETİMİ

Steel Sigorta ve Reasürans Brokerliği

HASAR YÖNETİMİ

Steel Sigorta ve Reasürans Brokerliği A.Ş. olarak sigorta ile ilgili tüm branşlardaki hasarlara ilişkin uzmanlığı ve profesyonelliği tüm sigortalılara dünyanın dört bir yanındaki ortakları ile birlikte sunmaktan gurur duymaktadır. Hasar süreci, Steel Sigorta ve Reasürans Brokerliği A.Ş. vitrinidir ve yüksek hizmet kalitesi en büyük önceliğimizdir.

Steel Sigorta ve Reasürans Brokerliği A.Ş. Hasar servisi, alanında sektörün önde gelen uzmanlarından oluşmakta olup hasar tutarına bakılmaksızın her bir hasar dosyası bireysel olarak ele alınmaktadır. Steel Sigorta ve Reasürans Brokerliği A.Ş. tercih etmeniz durumunda, hasarınızın emin ellerde olduğunu garanti ederiz.

Aynı zamanda hasar konusundaki uzmanlığımızı, poliçeniz Steel Sigorta ve Reasürans Brokerliği A.Ş. aracılığıyla düzenlenmiş olsun olmasın bir hasar durumunda Hasar Danışmanlığı servisimizle tüm sigortalılara sunmaktan büyük memnuniyet duyarız. Steel Sigorta ve Reasürans Brokerliği A.Ş. dünyanın çeşitli merkezlerine dağılan ağı sayesinde global ölçekteki hasarlara lokal çözümler sağlanmaktadır.

İhbardan dosyasının sonuçlandırılması tek elden sağlanmaktadır.
Hasar sürecinde düzenli bilgilendirme sağlanmaktadır.
Büyük bir hasarda size atanan uzmanla muhatap olursunuz.
Dünya çapındaki ofisler sayesinde Steel sigorta merkezlerine doğrudan erişim sağlanır.
Hasarlarınız hızlı ve doğru bir şekilde sonuçlandırılır.