Steel Sigorta ve Reasürans Brokerliği

HAKKIMIZDA

Steel Sigorta ve Reasürans Brokerliği

HAKKIMIZDA

Steel Sigorta ve Reasürans Brokerliği A.Ş. olarak 2023 yılında ruhsatını alarak faaliyetlerine başlamıştır. Tecrübeli kadrosu ile tüm sigorta branşlarında faaliyet göstermektedir.

Steel Sigorta ve Reasürans Brokerlik Hizmetleri A.Ş. , Türkiye’nin her alanında yer alan farklı sektör ve firmalara sigorta danışmanlığı ve brokerlik hizmetleri sunmaktadır.

Kurumsal ve Bireysel olarak sigorta denince aklınıza gelen bütün alanlarda hizmetlerini sürdüren Steel Sigorta; tecrübesi, enerjisi, farklı çözüm ve müşteri odaklı çalışma anlayışı ile iş ortağınız olarak sizlere hizmet sunmaktan memnuniyet duymaktadır.

Steel , ihtiyaç duyulması durumunda veya müşterilerine farklı alternatifler oluşturmak amacıyla, uluslararası reasürans şirketleriyle de iş ortaklığı yapmaktadır.

Dünya’nın her noktasındaki, finansal, sağlık  ve endüstriyel risklerinize teminat sağlayarak, çözüm ortağınız olmaya hazırız.

CEO MESAJI

Türkiye’nin  % 100 yerli sermayeli sigorta ve reasürans brokeri olan Steel Sigorta ve Reasürans Brokerliği A.Ş olarak, kurulduğumuz ilk günden bu yana aynı heyecan, disiplin, çözüm odaklılık  ve coşku içinde çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Yer alacağımız projelerle sadece ülkemizde değil, sigorta dünyasında da  kendinden söz ettirmeyi başarmış bir şirket olmak için var gücümüzle çalışacağız. Faaliyet gösterdiğimiz ofislerimiz ve tecrübeli kadromuz ile birlikte, tüm sigorta branşlarında  ve reasürans alanında risk analizi ve danışmanlığı konularında hizmet veriyoruz.

Türk yatırımcısının olduğu her yerde ve yerel oyuncu olarak bizler daima yanınızda olacağız.

Steel ailesi olarak gelecek planları yaparken, en güvendiğimiz gücümüz, Steel Sigorta ve Reasürans Brokerliği A.Ş. değerli çalışanları, iş arkadaşlarımız. Onların özverileri, yapılan işi sorgulama ve en iyisini yapma arzusu ve takım çalışması gücümüzün temelleri. Tüm bunların yanında ‘dinamik’ bir şekilde uygulama ve ilk adımı atma konusunda daha cesaretli olarak gücümüze güç katacağız.

Steel Sigorta ve Reasürans Brokerliği A.Ş. geleceğe taşırken, alanında uzman ve güçlü ekibimizle ihtiyacınız olan tüm sigorta seçeneklerine yönelik sizlere en iyi servisi vermekten mutluluk duyarız.

Abdullah ÖZCAN

CEO